השכרת אוטובוסים לחברות

השכרת אוטובוסים לחברות בחברה אמינה.

אם נחוצה לך השכרת אוטובוסים טוב תעשה אם תקנה את שירותיה של חברת השכרת אוטובוסים ותיקה, אמינה ובעלת מוניטין. כזאת היא קבוצת יונייטד טורס: השכרת אוטובוסים בחברה שלנו תבטיח לך "ראש שקט" בנוגע לסעיף ה הסעות שלך.הסעות

השכרת אוטובוסים בחברות שונות אינה תמיד מבטיחה לך את הטוב ביותר. לא נעים לאחר למקום הנסיעה בגלל איחור של האוטובוס, למשל. לא נעים לנסוע באוטובוס ישן, לא ממוזג כראוי. לא נעים להיקלע בטיול לאוטובוס בעל מערכת כריזה רעה או כסאות לא נוחים. לא נעים לנסוע עם נהג לא זהיר ולא אדיב. מאד לא נעים להיקלע לחילוקי דעות עם הנהג בנוגע למקומות האיסוף או למקומות הפיזור.

עם השכרת אוטובוסים בקבוצת יונייטד טורס  לא תגיע למצבים כאלה: האוטובוסים שלנו חדישים, מפנקים ומצוידים היטב. המיזוג ומערכות הכריזה נבדקות ונבחנות באופן שוטף במוסך שלנו, המנוהל על ידי אנשי מקצוע ממדרגה ראשונה.  הנהגים שלנו הם בעלי הכשרה מיוחדת להסיע אנשים. אנו מקפידים להעסיק נהגים אדיבים המודעים היטב לחובותיהם. אנו מקפידים הקפדה יתרה על שעת ההגעה לנקודת המוצא של ההסעה ועל עמידה בלוח זמנים ובתחנות איסוף ופיזור כמו שנקבע בינינו ובין לקוחותינו בכתב.

אם השכרת אוטובוס בקבוצת יונייטד טורס- תקבל אוטובוס נקי ומתוחזק היטב, ובמקרה חירום (תקלה לא מתוכננת עלולה לקרות)- צוות חילוץ העובד מסביב לשעון ומגיע לכל נקודה ברחבי הארץ יגיע אליך במהירות האפשרית.

ו-כן, מחיר השכרת אוטובוסים בקבוצת יונייטד טורס הוא הוגן ביותר.

השכרת אוטובוסים לחברות בקבוצת יונייטד טורס תהיה משתלמת מבחינת מחיר לעומת שירות.

קבוצת יונייטד טורס

השכרת אוטובוסים לחברות – לעסק שלך

אם החברה שלך צריכה להסיע את העובדים, אוטובוס הוא הדרך היחידה איתה אפשר להסיע מספר גדול של אנשים. קבוצת יונייטד טורס היא החברה המובילה בתחום ההסעות ולנו יש את הניסיון המוכח בהסעת לקוחות כבר עשרות שנים. עם אלפי לקוחות מרוצים השכרת אוטובוסים לחברות דרכנו היא הפתרון היחיד והטוב ביותר עבור העסק שלך להסעת העובדים שלך לכל מקום שרק תרצה ובכל זמן.

השכרת אוטובוס לחברות – נסיעה בראש שקט

איתנו השכרת אוטובוסים לחברות תהפוך לפעולה פשוטה ובטוחה. אצלו תמצאו את צוות העובדים הנחמד והאדיב ביותר שזמין עבורכם לכל שאלה והתייעצות. יחד נוכל להגיע לסידורי נסיעה מאורגנים ומסודרים, נוכל לתאם נקודות איסוף מרובות ולמנוע ויכוחים עם נהגים – דבר שקורה לעיתים רבות מדי עם חברות השכרת רכבים אחרות. אנו מאמינים בגישה אדיבה מול הלקוח ובמתן שירות ברמה גבוהה.

אוטובוס להשכרת חברות הוא הפתרון להגעת העובדים למקום היעד בביטחון ובהרגשה טובה. האוטובוסים שלנו נוחים ומפנקים כי כסאות מרופדים ואורטופדיים שמונעים כאבי כאב וצוואר תפוס, נסיעה באוטובוסים שכאלו תבטיח שהעובדים יגיעו לעבודה או לכל מקום אחר רעננים ושמחים ליום עבודה חדש או לבילוי חברה.

השכרת אוטובוס לחברות נותנת למעסיק פתרון לכל כך המון בעיות כך שיוכל להמשיך לעבוד בראש שקט.

השכרת אוטובוסים לחברות מול צי רכב פרטי

אז למה בעצם כדאי להשכיר אוטובוס ולא להחזיק אוטובוס פרטי של החברה? המון סיבות.

דבר ראשון רכישה של אוטובוס אחד ולעיתים יותר (ככמות העובדים בחברה) היא לא פעולה שניתן להרשות בכזאת קלות – אוטובוס הוא כלי רכב יקר ואחד מתקדם המכיל את המערכות המתקדמות ביותר עוד הרבה יותר. חברה קטנה לא יכולה להרשות לעצמה להוציא סכומים שכאלו וחברה גדולה תצטרך לחשוב טוב מאוד לפני שתוציא סכום שכזה. דבר שני לאוטובוס יש הוצאות נלוות – ביטוח, תחזוקת מוסך, טסטים, שכר לנהגים או לנהגים, חנייה ועוד.
כמו כן, עבור חברות רבות, הנסיעה באוטובוס היא לא אירוע יום-יומי וכל הכסף שהושקע מביא תמורה פעם בכמה ימים אם לא חודשים ולכן אותן הוצאות לא תהיינה משתמות לעולם!

הבחירה באוטובוס להשכרת חברות היא הפתרון לכל הבעיות. קבוצת יונייטד טורס מחזיקה צי אוטובוסים גדול ומגוון עם כלי רכב שונים לכל מטרה וכמויות שונות של נוסעים, אנו בצענו את ההשקעה עוברכם. כמו כן, צי האוטובוסים שלנו מורכב מאוטובוסים חדשים, נקיים ומצוחצחים בהם מותקנות מערכות מיזוג אוויר חזקות לכל מזג אוויר, מערכת בידור הכוללת מסכים ומערכת כריזה עוצמתית שניתן לשמוע גם עד הספסל האחורי וכמובן מערכות סיוע לנהג לנהיגה בטוחה ושקטה.

אוטובוסים לכולם

לכל חברה עובדים שונים וצרכים שונים בהסעתם. האוטובוסים שלנו באים ביכולות הסעה של מספר אנשים בודדים ועד עשרות וכן מותאמים להסעת נכים ובעלי מוגבלות. הנהגים שלנו גם עברו הכשרה מקיפה בתפעול כלי הרכב ויודעים כיצד לסייע.
לכל מטרה ולכל יעד, קבוצת יונייטד טורסתמיד נמצאת פה בשבילכם! מוזמנים ליצור קשר ולהתעניין, אנחנו בטוחים שתגלו שהמחירים שלנו הוגנים והשירות שלנו הוא הטוב ביותר.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: