השכרת אוטובוסים לחתונות

השכרת אוטובוסים לחתונות עם קבוצת יונייטד טורס – חוויה אמיתית

הסעות לאירועים צריכות להיות מדויקות ולהתבצע על ידי נהגים אדיבים. אחרי הכל, הסעה לאירוע היא למעשה תחילת האירוע. האווירה בהסעות לאירועים צריכה להיות נינוחה, כייפית, מפנקת ומהנה. זה בדיוק מה שמציעה לכם קבוצת  יונייטד טורס.

הסעות לאירועים חייבות לעמוד בתנאים מסוימים: חברת הסעות

– הסעות לאירועים צריכות להתבצע על ידי חברה מקצועית, באוטובוסים מפנקים, ממוזגים היטב- לא לשכוח: אנו לבושים במיטב בגדינו, ואיננו רוצים להגיע לאירוע מיוזעים ומקומטים. האוטובוסים של קבוצת יונייטד טורס עומדים בתנאים אלה בכל עת.

הסעות לאירועים חייבות לעמוד בלוח זמנים מדויק מאד- הרי עלינו להגיע לטקס החופה, לברית המילה או להופעה בדיוק בזמן. לכן על מתכנן ההסעה בחברה מוטלת החובה לקחת בחשבון את תנאי הדרך, ולהיעזר לשם כך בניסיונו בהסעות בזמנים ובמסלולים שונים, האוטובוסים צריכים להיות מתוחזקים היטב כדי למנוע במידת האפשר תקלות של הרגע האחרון, והנהגים צריכים לדייק בלוח הזמנים. קבוצת יונייטד טורס מעסיקה אנשים המנוסים בשטח הסעות לאירועים זה כארבעים שנה.

הם ידעו לתכנן את המסלול ולוח הזמנים של ההסעה. האוטובוסים שלנו מתוחזקים היטב בכל רגע נתון והנהגים דייקנים מאד.

הסעות לאירועים חייבות לעבור בנינוחות ובשלוה. לכן מעסיקה קבוצת יונייטד טורס נהגים אדיבים המוכשרים לעבודה עם קהל מגוון ומודעים היטב לעובדה ששירות אדיב משפר משמעותית את איכות ההסעה.

השכרת אוטובוסים לחתונות  עם חברת הסעות יונייטד טורס הן מפנקות, נעימות ומדויקות. הן תהיינה פתיחה הולמת לכל אירוע אליו תצטרך להסיע את אנשיך.

חברת המוביל יונייטד טורס

השכרת אוטובוסים לחתונות ואירועים עם קבוצת יונייטד טורס

הסעות לאירועים צריכות להיות מדויקות ולהתבצע על ידי נהגים אדיבים. אחרי הכל, הסעה לאירוע היא למעשה תחילת האירוע. האווירה בהסעות לאירועים צריכה להיות נינוחה, כיפית, מפנקת ומהנה. זה בדיוק מה שמציעה לכם חברת המוביל יונייטד טורס.

השכרת אוטובוסים לחתונות – חלק מהאירוע

תפקיד ההסעה היא לקחת אתכם ואת האורחים שלכם אל האירוע ובחזרה, אך הנסיעה באוטובוס יכולה להפוך לכל כך הרבה יותר. מרגע שהאורחים והחוגגים מתקבצים יחדיו למקום אחד – האירוע בעצם התחיל. ניתן לנצל את הזמן באוטובוס לכיף ובילויים – דמיינו חתונה במקום מרוחק אליה מגיע אוטובוס שיורדים ממנו אורחים עייפים, רדומים ועם כאבים בגוף, לא משהו שהייתם רוצים שיקרה בחתונה שלכם! השכרת אוטובוס גדול, עם מערכות מודרניות תאפשר לכם לדאוג שלנוסעים יהיה מרווח ואוויר לנשימה וכן את האפשרות להציג תוכניות בידור במסך נגיש או לקיים פעילות במערכת הכריזה (שאלות טריוויה על הזוג השמח, הקרנת סרטונים ותמונות לאורך חייהם המשותפים ועוד!).  הנהגים המנוסים שלנו ידאגו גם לכך שהדרך תעבור בבטחה וכולם יגיעו שמחים ומאושרים.

השכרת אוטובוס לחתונות – אירוע בראש שקט

דואגים שסבתא לא תוכל להגיע לאירוע? יש לכם אורחים עם נכות שתגביל אותם מלהגיע? אל חשש!
השכרת אוטובוס לחתונות אצל יונייטד טורס מבטיחה לכם אוטובוס גדול ומרווח וכן בתיאום ראש נוכל לארגן אסיפה של נוסעים מכל מקום אשר תבחרו! כמו כן בצי האוטובוסים שלנו תוכלו למצוא אוטובוסים שמותאמים להסעת נוסעים עם מוגבלויות וגם נהגים היודעים בדיוק כיצד לעזור לעלות לאוטובוס.
השכרת אוטובוס תבטיח שכל המוזמנים יוכלו להגיע לאירוע ובנוסף הם יוכלו להגיע כולם יחדיו ולמקום הנכון.
אין יותר אורחים מאחרים, אין יותר מוזמנים שמגיעים למקום הלא נכון – אנחנו נדאג שכולם יגיעו בזמן הישר אליכם כדי שלוח הזמנים ימשיך לתקתק.

השכרת אוטובוס לחתונות – למה זה כדאי?

רבים רוצים לקיים את אירוע החשוב של חייהם בדיוק כפי שהם חלמו עליו. רבים חולמים על אירוע במקום ספציפי לקיים בו את אירוע. אותו המקום יכול להיות רחוק מהאורחים המוזמנים. השכרת אוטובוס תאפשר לאורחים שלכם להתקבץ יחדיו במקום הקרוב אליהם ולהגיע יחד אל האירוע. באופן זה גם יחסכו האורחים הוצאות נוספות על הוצאת רכב או נסיעה בתחבורה ציבורית וישמחו להגיע לאירוע. אם האירוע נמצא במקום לא מוכר, תחסך לאורחים נסיעה בדרכים בהן לא נסעו בעבר אך לנהג האוטובוס ניסיון בהגעה לכל מקום בארץ והוא יעשה זאת בביטחון ושמחה.

אז למה בעצם להשכיר אוטובוס אצל יונייטד טורס?

הסעות לאירועים צריכות להתבצע על ידי חברה מקצועית, באוטובוסים מפנקים, ממוזגים היטב – לקבוצת יונייטד טורס הנהגים המנוסים ביותר והאוטובוסים החדשים ביותר.
כמו כן, אנו יודעים כמה אירוע כמו חתונה חשוב. לכן נציב סטנדרטים גבוהים במיוחד: הנהגים שלנו לבושים במיטב בגדינו, רעננים ומדוגמים ונותנים רושם סמכותי וחגיגי – חשוב לנו שהאדם הראשון שתראו ישרה אווירה חמה ומזמינה. אנו מעסיקים נהגים אדיבים שקבלו את ההכשרה המקצועית לעבודה עם קהל מגוון והם יודעים היטב את החשיבות של מתן שירות אדיב וידאגו לכם לכל בקשה.
השכרת אוטובוסים לחתונות  עם חברת הסעות יונייטד טורס הן מפנקות, נעימות ומדויקות. הן תהיינה פתיחה הולמת לכל אירוע אליו תצטרך להסיע את אנשיך.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: