השכרת אוטובוסים לטיולים

השכרת אוטובוסים לטיולים בחברה אמינה.

אם נחוצה לך השכרת אוטובוסים טוב תעשה אם תקנה את שירותיה של חברת השכרת אוטובוסים ותיקה, אמינה ובעלת מוניטין. כזאת היא קבוצת יונייטד טורס: השכרת אוטובוסים בחברה שלנו תבטיח לך "ראש שקט" בנוגע לסעיף ה הסעות שלך.הסעות השכרת אוטובוסים בחברות שונות אינה תמיד מבטיחה לך את הטוב ביותר. לא נעים לאחר למקום הנסיעה בגלל איחור של האוטובוס, למשל. לא נעים לנסוע באוטובוס ישן, לא ממוזג כראוי. לא נעים להיקלע בטיול לאוטובוס בעל מערכת כריזה רעה או כסאות לא נוחים. לא נעים לנסוע עם נהג לא זהיר ולא אדיב. מאד לא נעים להיקלע לחילוקי דעות עם הנהג בנוגע למקומות האיסוף או למקומות הפיזור.

עם השכרת אוטובוסים בקבוצת יונייטד טורס לא תגיע למצבים כאלה: האוטובוסים שלנו חדישים, מפנקים ומצוידים היטב. המיזוג ומערכות הכריזה נבדקות ונבחנות באופן שוטף במוסך שלנו, המנוהל על ידי אנשי מקצוע ממדרגה ראשונה.  הנהגים שלנו הם בעלי הכשרה מיוחדת להסיע אנשים. אנו מקפידים להעסיק נהגים אדיבים המודעים היטב לחובותיהם. אנו מקפידים הקפדה יתרה על שעת ההגעה לנקודת המוצא של ההסעה ועל עמידה בלוח זמנים ובתחנות איסוף ופיזור כמו שנקבע בינינו ובין לקוחותינו בכתב.אם השכרת אוטובוס בחברת יונייטד טורס- תקבל אוטובוס נקי ומתוחזק היטב, ובמקרה חירום (תקלה לא מתוכננת עלולה לקרות)- צוות חילוץ העובד מסביב לשעון ומגיע לכל נקודה ברחבי הארץ יגיע אליך במהירות האפשרית.ו-כן, מחיר השכרת אוטובוסים בחברת המוביל יונייטד טורס הוא הוגן ביותר. השכרת אוטובוסים לטיולים בחברת המוביל יונייטד טורס תהיה משתלמת מבחינת מחיר לעומת שירות.

קבוצת יונייטד טורס

טיול אמור להיות בראש ובראשונה מהנה. מכיוון שרוב הטיולים לא מתחילים בשער של הבניין יש צורך בדרך הגעה אליהם וכאשר אתם מטיילים בקבוצה גדולה – השכרת אוטובוס לטיול היא הפתרון היחיד שיענה על כל הדרישות ותבטיח טיול שכולו כיף והנאה. ומכאן נשאלת השאלה מה חברת השכרת אוטובוסים צריכה לספק?

השכרת אוטובוסים לטיולים בחברה אמינה

אם נחוצה לך השכרת אוטובוס טיולים שתדאג לטיול בראש שקט, טוב תעשה אם תשכור את שירותיה של חברת השכרת אוטובוסים ותיקה, אמינה, עם מוניטין אשר שמה הולך לפניה. כזאת היא קבוצת יונייטד טורס: השכרת אוטובוסים בחברה שלנו תבטיח לך ראש שקט בכל הנוגע להסעות עבורך ועבור כל מי שחשוב לך. קבוצת יונייטד טורס בע"מ פועלת כבר שבעה עשורים ומתגאה להיות בין המובילות בתחום השכרת אוטובוסים לטיולים ולהמון צרכים נוספים.

נסיעה שקטה ובטוחה – יונייטד טורס

השכרת אוטובוסים בחברות שונות אינה תמיד מבטיחה לך את הטוב ביותר. למשל, לא נעים לאחר למקום יעד הנסיעה בגלל איחור של האוטובוס, לא נעים לנסוע באוטובוס ישן ולא ממוזג כראוי. לא נעים להיקלע בטיול לאוטובוס בעל מערכת כריזה רעה או כסאות לא נוחים. לא נעים לנסוע עם נהג לא זהיר ולא אדיב. מאד לא נעים להיקלע לחילוקי דעות עם הנהג בנוגע למקומות האיסוף או למקומות הפיזור.

כל הצרות הנ"ל תשארנה הרחק מאחור כאשר תבחרו ביונייטד טורס. אצלנו תמצאו נהגים אמינים עם ניסיון של שנים רבות בכבישי ישראל אשר יקפידו להגיע בזמן ואף להקדים למקום המדויק עליו סיכמתם, בלי להתווכח ובלי ליצור מריבות.

צי האוטובוסים שלנו כולל רכבים חדשים וחדשניים עם מערכות מיזוג מצוינות ומערכות בידור מודרניות. כמובן שבהתאם לצרכים שלכם נוכל לבחור את האוטובוס המתאים ביותר לאירוע אם ומדובר על אוטובוס גדול, מידיבוס או טרנזיט, העיקר שתגיעו ליעדכם מרוצים.

השכרת אוטובוס לטיול – זה משתלם!

החזקת אוטובוס בבעלות פרטית של החברה שלכם יכולה להסתכם בהוצאות גדולות ומיותרות. תפעול האוטובוס ושמירתו תקין בעבור אירועים שאינם מתרחשים לעיתים תכופות אינה חסכונות כלל ומצריכה ידע וניסיון וכמות העסקת עובדים נוספים. לכן השכרת אוטובוס לטיול בחברת השכרה מקצועית כמו קבוצת יונייטד טורס היא העסקה המשתלמת וההוגנת ביותר.

השכרת אוטובוסים לטיולים בקבוצת  יונייטד טורס תהיה משתלמת מבחינת מחיר ובמיוחד כאשר תעשו השוואה בין עלות לרמת השירות אשר תקבלו.

ניסיון ועזרה – אנחנו פה בשבילכם

השכרת אוטובוס טיולים זאת המומחיות שלנו. לפני היציאה לדרך חשוב לדאוג לתכנן את טיול. חשוב לדעת איפה ניתן לעצור להפסקות, מאיפה כדאי לנסוע ומתי לצאת כדי להגיע בזמן. לכן עוד טרם קבעתם את כל הפרטים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבל חוות דעות ועצות. לאחר שקבענו יחד את כל הפרטים, חשוב שתזכרו שנהגי האוטובוס שלנו הם מקצוענים ברמות הגבוהות שיש ויכולתם לסייע לכם. הם יודעים לתפעל מצבי חירום, יודעים בעל פה איפה נמצאות תחנת דלק ומתחמי קניות ועם הניסיון שלהם ידעו בדיוק מתי לצאת כדי להימנע מן הפקקים. כמו כן, בעת תקלה באוטובוס שלא תאפשר המשך נסיעה, יש לנו צוות חירום שידאג להגיע ישירות ובמיידיות הישר אליכם, כי אנחנו מאמינים במתן שירות ללא פשרות.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: