חברת הסעה לטיולים

טיול נחשב לאחת הפעילויות היותר מהנות שיש. במסגרת טיול אנו משתחררים מהעומס היומיומי המוטל על כתפינו, האחריות והמחויבות, ואנו מתמסרים נטו להנאה, אוורור ובילוי עם חברינו או בני המשפחה שלנו. רבים מאתנו רגילים לנסוע לטייל ברכב הפרטי שלנו וזו חוויה בפני עצמה. נסיעה לטיול בפורום גדול יותר באמצעות חברת הסעה לטיולים מעניקה חוויה מסוג אחר: חוג רחב יותר של אנשים, אווירה אחרת, תחושת חופש ושחרור. על מנת שהחוויה הזו תהיה מושלמת חשוב מאד לשכור את שירותיה של חברת הסעה לטיולים ותיקה ומנוסה.

הסעות טיולים עם יונייטד טורס

אנו, חברת ההסעות של יונייטד טורס, פועלים בתחום כבר שנים רבות וצברנו ניסיון עצום בסוגי הסעות רבים. אנו ערוכים להסעות של קבוצות גדולות באמצעות אוטובוסים נוחים ומפנקים, או של קבוצות קטנות במיניבוסים או אוטובוסים זעירים. כל צי כלי הרכב שלנו מתוחזק ברמה גבוהה הן מבחינה מכאנית והן מבחינת הניקיון והאבזור. הנהגים שלנו בקיאים בכבישי הארץ, נוהגים בזהירות רבה, אדיבים כלפי הנוסעים ופשוט מקצועיים בכל מובן. יציאה לטיול מאורגן עם חברת הסעות לטיול מצריכה תיאום ציפיות וסיכום על תנאים ידועים מראש כגון, תנאי הנוחות ברכב, מיזוג, לוח זמנים מדויק ותחנות איסוף נוחות, תקינות כלי הרכב, אבזור רלוונטי כגון מערכת כריזה, וידאו ו/או די. וי. די. ועוד.

 אנחנו נוסעים ואתם נהנים

כלומר, כולנו נוסעים אבל אתם חופשיים מאחריות הנהיגה והשליטה על מה שקורה בכביש ופנויים לשיחה עם החברים, לשירה, לצחוק ובקיצור לעשות שמח. חלק מההנאה בטיול מאורגן שכזה הוא זמן האיכות בשעת הנסיעה, כאשר כולכם פנויים כקבוצה זה לזה וחופשיים לעשות כאוות נפשכם. לנו חשוב לספק לכם מושבים נוחים, אוטובוס נקי ומאובזר היטב, מיזוג תקין, אווירה טובה וחוויה נהדרת. בסוף היום, כאשר תהיו אחרי הטיול ובדרך הביתה, תוכלו לנמנם או לשוחח בשקט זה עם זה, לשחזר את חוויות היום ולרדת בנקודה הנוחה לכם ביותר והכי קרובה לביתכם.

נהניתם? גם אנחנו

ההנאה שלכם היא הכיף שלנו. תמיד נשמח לספק לכם הסעות טיולים לכל מקום בארץ. שמנו לנו למטרה לבצע את משימותינו בשמחה וברצון ולהפוך את הנסיעה של לקוחותינו אתנו לחוויה שלא תישכח. אז אם אתם זקוקים לשירותי חברת הסעה לטיול צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם את מבוקשכם. ניתן להתקשר אלינו טלפונית או לפנות באון ליין דרך האתר. להתראות בטיול הבא!

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: