חברת הסעות בנתניה

חברת הסעות בנתניה היא חברה שתפקידה להסיע נוסעים ממקום למקום באזור העיר נתניה. חברות הסעה בנתניה מפעילות ציי רכב הכוללים אוטובוסים, מיניבוסים ומוניות להסעת נוסעים פרטיים או קבוצתיים.

שירותי חברת הסעות בנתניה

חברות הסעה בנתניה מספקות מגוון שירותי הסעות לאוכלוסיות שונות בעיר.

הסעות תלמידים

הסעות התלמידים מהוות חלק מרכזי בפעילות חברות ההסעות. החברות אחראיות על הסעת אלפי תלמידים מדי יום לגנים, בתי ספר יסודיים וחטיבות ביניים ועל יסודיים ברחבי העיר.

תחום זה מצריך הקצאת כלי רכב ייעודיים להסעת ילדים ובני נוער, וכן נהגים שעברו הכשרה מיוחדת להסעת קטינים. על מנת לעמוד בביקוש, חברות ההסעה בנתניה פועלות בתיאום הדוק עם מחלקת החינוך בעירייה.

הסעות עובדים

בבקרים ואחר הצהריים מתמלאים הכבישים באוטובוסים ומיניבוסים המסיעים עובדים למקומות העבודה באזורי התעשייה והמשרדים של נתניה והסביבה. חברות ההסעה מפעילות קווי הסעה קבועים לאזורי התעסוקה המרכזיים, וכן מציעות שירות הסעות מאורגן עבור חברות ומפעלים גדולים.

שירות זה חוסך מעובדים רבים את הצורך להגיע ברכבם הפרטי ותורם להפחתת עומסי התנועה בשעות השיא.

הסעות תיירים ואירועים

מעבר להסעות היומיומיות, חברות ההסעה בנתניה גם משרתות את תחום התיירות והאירועים בעיר ובסביבתה. אוטובוסים של תיירים מסיעים מטיילים ליעדים ברחבי הארץ, ואילו מיניבוסים קטנים ומוניות משמשים להסעות אורחים לאירועים משפחתיים שונים.

יתרונות בהשכרת חברת הסעות בנתניה

נוחות – השכרת חברת הסעות פוטרת מעומס הנסיעה ברכב פרטי ודאגה לחנייה. הנוסעים יכולים להגיע ליעדם בנוחות ובבטחה עם נהג מקצועי.

חיסכון – השכרה מאורגנת של חברת הסעות יכולה להיות כלכלית יותר מאשר נסיעה ברכבים פרטיים רבים.

בטיחות – נהגים מקצועיים ורכבים המתוחזקים כראוי מגבירים את הבטיחות בנסיעה, במיוחד עבור הורים לילדים או קשישים.

נוחות לתכנון – הזמנת הסעה מראש מאפשרת תכנון נוח של לו"ז ומסלול הנסיעה בהתאם לצרכים.

מגוון אפשרויות – אפשר לבחור מגוון רחב של חברות הסעה וסוגי רכבים בהתאם לצרכים ולתקציב.

חברות ההסעה מהוות חלק בלתי נפרד ממערך התחבורה הציבורית בנתניה. הן מאפשרות תנועה יעילה ובטוחה של אלפי תלמידים, עובדים ותיירים ברחבי העיר מדי יום. חברות ההסעה צפויות להמשיך ולגדול עם התרחבות האוכלוסייה בנתניה.

אחת החברות הוותיקות והמובילות בתחום היא חברת הסעות יונייטד טורס בנתניה. אנו מספקים שירות הסעות מקצועי ואמין עבור מגוון רחב של לקוחות.

אם אתם מתכננים טיול, אירוע או פעילות הדורשת הסעה קבוצתית, פנו עוד היום לחברת יונייטד טורס וליהנות משירות ההסעות האיכותי שלנו.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: