חברת הסעות לחברות

אחד מתנאי ההעסקה האטרקטיביים הנהוגים כיום בקרב חברות בינוניות וגדולות מבטיח לעובדיהן הסעה מהבית לעבודה ובחזרה. אין ספק שתנאי כזה מקל מאד על העובדים שמועסקים במשמרות ארוכות ובשעות מאד מוקדמות או מאוחרות. כדי להבטיח לציבור עובדיה הסעות נוחות ומסודרות, קבועות ושמגיעות בזמן, עליה ליצור קשר עם חברת הסעות לחברות.  רק חברת הסעות מסודרת ומאורגנת מסוגלת לספק ללקוחותיה שירות אמין, יעיל ומקצועי כנדרש.

שירותי ההסעות של יונייטד טורס

אנו, חברת ההסעות של יונייטד טורס אשר נוסדה לפני עשרות שנים, צברנו ניסיון עצום בתחום ההסעות, לחברתנו מוניטין של אחת החברות המובילות בתחום, והידועה ככזו שאין הסעה שאינה יכולה לבצע ואין שום מקום שנחשב לרחוק מדי עבורה. צי הרכב העצום שלנו מגוון, חדיש ומאובזר כהלכה, נקי, ממוזג ומתוחזק היטב, והנהגים המועסקים על ידי החברה, מקצועיים, אדיבים, דייקנים, אמינים וזהירים. צי הרכב שלנו כולל מיניבוסים, אוטובוסים ואצ"זים (אוטובוס ציבורי זעיר) שמתאים לציבור נוסעים בכל מספר. בין לקוחותינו הגדולים נמנים בזק, תעשיה אווירית, קוקה קולה ועוד, אשר מעסיקות אלפי עובדים וזקוקות לשירותיו של צי אוטובוסים גדול.

איך בוחרים חברת הסעות לחברות?

באופן כללי, תמיד כדאי לקבל המלצות לפני שמתקשרים בקשר עסקי עם נותן שירותים כזה או אחר, אך כאשר מדובר בחברת ההסעות של יונייטד טורס השם מדבר בעד עצמו. המותג מוכר זה שנים רבות לציבור הישראלי הנתקל בכלי הרכב שלנו ברחבי הארץ חדשות לבקרים. מעבר לכך, תנאי החוזה המבטיחים לנוסעים בניית מסלול קבוע עם נקודות איסוף קבועות לנוחותם של עובדי החברה, חוויית נסיעה נוחה, נעימה ובטוחה בנוסף לעמידה מדויקת בזמנים ונהג אדיב מהווים ערובה לכך שהתקשרנו לחברה אמינה ואיכותית.

הסעות קבועות והסעות מזדמנות

חברות גדולות המעסיקות מאות ואלפי עובדים, זקוקות גם להסעות חד פעמיות מעבר להסדר הקבוע של ההסעות היומיומיות, במקרים של קיום טיולים מאורגנים מטעם החברה, נופשים, כנסים, השתלמויות ועוד. אנו ערוכים לתת את השירות הטוב ביותר גם למקרים כאלה. תמיד, בכל כלי רכב שלנו, יהיה מיזוג אוויר תקין, ניקיון מופתי, אביזרי בטיחות ונוחות תקינים, נהג קבוע לנסיעות הקבועות, ובעיקר שירות אמין שעומד בכל קריטריון.

אם אתם זקוקים לשירותי הסעה של חברת הסעות לחברות, יונייטד טורס הוא המענה האידיאלי עבורכם. צרו עמנו קשר דרך האתר באון ליין או באמצעות שיחה טלפונית ונציג שלנו יענה לכם מיד. נשמח לתת לכם שירות באיכות גבוהה ולראותכם בין לקוחותינו הרבים.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: