רכב להסעת נכים בת ים

יונייטד טורס זה הנסיעה הבטוחה

אם אתם צריכים לשים את מבטחכם בחברת הסעות טובה ואחראית כלפי לקוחותיה, יונייטד טורס זו התשובה עבורכם. תחום הסעות שבמיוחד חשובים בו האחריות והמוניטין האמין של החברה זה תחום הסעות נכים. רכב להסעת נכים בבת ים שיכלול את כל האיבזורים שצריכים להכיל רכבים להסעת נכים תוכלו למצוא אצל יונייטד טורס ותהיו בטוחים תמיד שתקבלו את השירות הטוב ביותר.רכב להסעת נכים בת ים איכות השירות אצל יונייטד טורס

חברת ההסעות יונייטד טורס מציעה בין היתר פיתרונות הסעה לנכים, שכוללים את הרכבים הבטוחים ביותר שמאובזרים בציוד הנדרש. הנגישות והבטיחות בחברת יונייטד טורס היא חשובה ביותר ועומדת תמיד בראש, בייחוד כשמדובר בהסעות נכים. רכב להסעת נכים של יונייטד טורס פועל בכל רחבי הארץ וגם בבת ים תוכלו לאתר את השירות המוצלח. חברת יונייטד טורס מתגאה בכל רכב להסעת נכים בת ים, כיוון שרכבי החברה והן הנהגים שלה עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקשור לנגישות עבור כל חלקי האוכלוסייה ובטיחות מקסימאלית.

נגישות מלאה לנכים

רכב להסעת נכים בת ים הוא הפיתרון שיונייטד טורס מציעים לאוכלוסיית בעלי הנכויות והם המובילים בתחום הנגישות. רכב להסעת נכים בת ים של חברת יונייטד טורס מצויד בחגורות בטיחות ובמתקן עלייה בטוח לרכב עם כסאות גלגלים. איכות השירות והנגישות לא תותיר מקום לספק כי חברת יונייטד טורס היא מספר אחת בתחום. רכב להסעת נכים בת ים יוכל להיות מוכן לשירותכם בכל עת ובמחיר שאין לו כל תחרות. רכב להסעות נכים של חברת יונייטד טורס קיים בכמה גדלים כך שתוכלו להתאים את גודל הרכב לגודל הקבוצה. הנהגים של חברת יונייטד טורס תמיד יתנו יד לאוכלוסיית הנכים שברכבם ויסיעו אותה בבטחה לכל מקום נדרש.

חברת המוביל יונייטד טורס

כל נהג אצל יונייטד טורס כפוף למוניטין הטוב שהחברה צברה במשך שנים רבות ותמיד ייתן את השירות הטוב ביותר מכל הלב. אצל יונייטד טורס, חברת הסעות שמציעה פיתרונות הסעה יצירתיים ונרחבים לכל מצב, תמיד תוכלו לאתר את מה שאתם מחפשים וכמובן גם רכב להסעת נכים בת ים.

כל רכב לנכים חייב להיות מאובזר באופן מיוחד, אך רכב ציבורי להסעת נכים זו כבר אחריות עצומה ומחייבת התייחסות מיוחדת לעניין. על אוטובוסים או מיניבוסים המיועדים להסעות נכים לכלול את כל האביזרים הייעודיים לנכים בעלי נכויות שונות על מנת לספק להם שירותי הסעה בטוחים. כל חברת הסעות שמכבדת את עצמה תדאג לכך. אחת החברות המובילות והבולטות בתחום נוסדה על ידי יונייטד טורס לפני שנים רבות ומאז צועדת עם הזמן, משכללת את צי הרכב שלה, דואגת להכשרת נהגים מיומנים, מקצועיים ומנוסים, ומספקת שירותי הסעה מגוונים בכל רחבי הארץ. בין השאר ניתן למצוא אצל יונייטד טורס רכב להסעות נכים בת ים.

איזה רכב להסעת נכים בת ים מתאים?

התשובה היא כמובן, שתלוי על אילו נכויות מדובר, מה מספר הנוסעים, מהו היעד ועוד. ברשותנו מגוון כלי רכב שניתן להתאים לקבוצת היעד, בין שהיא הומוגנית ובין שלא. צי כלי הרכב העומד לרשותנו יכול לענות על כל צורך. מעבר לאבזור והבטיחות ההכרחיים והמובנים מאליהם, אנו מחוייבים לתחזוקת רכב מעולה עם מינימום תקלות, ניקיון יומיומי ומוקפד, מושבים נוחים ודרכי גישה מתאימות. גם הנהגים שלנו מבינים היטב את מלאכתם והוכשרו להעניק יחס אדיב, סבלני ונעים לנוסעיהם. מעבר לכך הם לגמרי מקצועיים ומיומנים במלאכתם.

יונייטד טורס בדגש על הסעות נכים בת ים

אז אם אתם תושבי בת ים, מטופלים בילד או הורה נכה, או כל קרוב אחר שלכם הסובל מנכות, וברצונכם לסייע לו לחיות בשגרה איכותית ומשמעותית, דאגו להשכרת רכב להסעות נכים בת ים אצלנו ותדעו שאתם והם בידיים טובות. תוכלו להיות שקטים שיקיריכם נוסעים באופן בטוח, נוח והיגייני, ושהם מקבלים יחס מעולה לאורך כל הדרך- הלוך וחזור מהיעד. אנו שומרים על מוניטין ושם טוב ומוכרים היטב בציבור. האוטובוסים והמיניבוסים שלנו הינם שם דבר על כבישי הארץ. צרו עמנו קשר באופן מקוון דרך האתר ותיענו על ידי נציג שלנו בכל שעה. ניתן גם לפנות אלינו בשיחה טלפונית. המספר מופיע בעמוד הראשי באתר שלנו. נשמח לייעץ, לעזור ולספק פתרונות הולמים בתחום ההסעות ובמיוחד בכל מה שקשור להסעות לנכים.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: