שירותי הסעה

שירותי הסעה – רק בכלי רכב חדישים, מצוידים ומתוחזקים היטב

אוטובוסים, או כלי רכב אחרים המבצעים שירותי הסעה, כמו מיניבוסים או אצ"זים, חייבים להיות בטיחותיים, מתוחזקים היטב ונוחים לנוסעים.

חברת הסעות יונייטד טורס עוסקת בהשכרת אוטובוסים זה למעלה מ-40 שנה, וזה אומר הרבה.  במשך השנים ביצענו שירותי הסעה לטיולים לתיירות פנים וחוץ ושירותי הסעה לאירועים לחברות ולאנשים פרטיים. אנו עושים שירותי הסעה קבועים באוטובוסים , במיניבוסים או באצ"זים – אוטובוסים ציבוריים זעירים. בין לקוחותינו חברות גדולות כמו: בזק, תעשיה אווירית, קוקה קולה ועוד רבים רבים, גופים ציבוריים, עיריות ומועצות מקומיות, מוסדות חינוך ואנשים פרטיים, הזקוקים לבצע שירותי הסעה קבועים או מזדמנים.

בבעלות קבוצת יונייטד טורס בע"מ צי אוטובוסים, מיניבוסים ואצ"זים גדול ומגוון. בנוסף- אנו קשורים עם שירותי הסעה אחרים , ויכולים להיעזר בכלי הרכב שלהם במקרה הצורך, מה שהופך את מספר כלי ההסעה שלנו לבלתי מוגבל כמעט.

לצורך שירותי הסעה אנו משתמשים אך ורק בכלי רכב חדישים ומצוידים היטב: כסאות נוחים ומפנקים, מערכת מיזוג אוויר, מערכת כריזה איכותית אשר מאפשרת הדרכה נוחה וברורה- כל אלה הופכים את הנסיעה ברכבי שירותי הסעה שלנו לחוויה כייפית.

קבוצת יונייטד טורס

כלי הרכב של קבוצת יונייטד טורס בע"מ מתוחזקים באופן שוטף במוסך שלנו. המוסך, הנמצא בבעלותנו הבלעדית, מנוהל על ידי מכונאי מוסמך וקצין בטחון רכב. אלה מקפידים על בדיקות בטיחות תקופתיות, ועל אחזקתם של כלי הרכב שלנו במצב תקין ומוכן לנסיעה תמיד.

יחד עם זאת, עלולות לקרות תקלות בלתי צפויות. למקרים אלה פועל בקבוצת יונייטד טורס בע"מ צוות חילוץ מנוסה, העובד מסביב לשעון. הוא מוזנק לכל אזור ברחבי הארץ במקרה הצורך, ויגיש עזרה במהירות האפשרית וביעילות.

שירותי הסעה קבוצת יונייטד טורס – כי אין מקום שהוא רחוק מדי.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: