שירות הסעה לטיולים

שירותי הסעה לטיולים- הכרחי נהג זהיר, מקצועי ואדיב

תנאי הכרחי לכל נהג מקצועי הוא נסיעה על פי חוקי התנועה, בזהירות וביעילות. על אחת כמה וכמה חשוב הדבר כשמדברים על הסעות לטיולים: נהג הסעות מבצע הסעות לטיולים באוטובוסים מלאים בילדים או במבוגרים במשך שעות רבות בכבישים שונים, בתנאים שונים ברחבי הארץ, חייב לנהוג במשנה זהירות.הסעות

נהג המבצע הסעות לטיולים חייב להיות כזה שקיבל הכשרה מתאימה לכך: רשיון לנהיגת אוטובוס, אישור להסעת אנשים וכו'. קבוצת יונייטד טורס, חברה רצינית ואמינה, מקפידה על העסקת נהגים בעלי כל ההכשרה הנחוצה. רק נהגים כאלה היא שולחת לבצע הסעות לטיולים.

כחברה המבצעת אין ספור הסעות לטיולים במשך שנים רבות, קבוצת יונייטד טורס מודעת מאד לעובדה שכשמדובר בהסעת אנשים- ילדים או בוגרים, ישראלים או תיירים- חשוב מאד להקפיד שהנהג יהיה אדיב, סבלני ומתאים לעבודה עם ציבור רחב. אנו מקפידים להתאים נהג לכל סוג של הסעה: נהג המסתדר טוב עם ילדים- יבצע הסעות טיולי ילדים, כזה שנוח יותר עם בוגרים יבצע הסעות טיולים עם בוגרים, נהג המסיע תיירים- רצוי שיהיה לו מושג בשפתם וכו'.

קבוצת יונייטד טורס

כל הסעה שהיא– וגם הסעה לטיולים, תהיה שלוה ובטיחותית עם נהגים זהירים ומקצועיים, אדיבים ובעלי גישה לקהל. לכן חשוב לא לוותר ולא להתפשר. קבוצת יונייטד טורס היא בעלת מוניטין בתחום זה.

שירותי הסעה לטיולים יונייטד טורס – אין מקום שהוא רחוק מדי.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: