שירותי הסעות

שרותי הסעות – רק בכלי רכב חדישים, מצוידים ומתוחזקים היטב.

אוטובוסים, או כלי רכב אחרים המבצעים הסעות, כמו מיניבוסים או אצ"זים, חייבים להיות בטיחותיים, מתוחזקים היטב ונוחים לנוסעים.

חברת הסעות

קבוצת יונייטד טורס עוסקת בהשכרת אוטובוסים זה למעלה מ-40 שנה, וזה אומר הרבה.  במשך השנים ביצענו הסעות לטיולים לתיירות פנים וחוץ והסעות לאירועים לחברות ולאנשים פרטיים. אנו עושים הסעות קבועות באוטובוסים , במיניבוסים או באצ"זים – אוטובוסים ציבוריים זעירים. בין לקוחותינו חברות גדולות כמו: בזק, תעשיה אווירית, קוקה קולה ועוד רבים רבים, גופים ציבוריים, עיריות ומועצות מקומיות, מוסדות חינוך ואנשים פרטיים, הזקוקים לבצע הסעות קבועות או מזדמנות.

בבעלות קבוצת יונייטד טורס בע"מ צי אוטובוסים, מיניבוסים ואצ"זים גדול ומגוון. בנוסף- אנו קשורים עם חברות הסעות אחרות , ויכולים להיעזר בכלי הרכב שלהם במקרה הצורך, מה שהופך את מספר כלי ההסעה שלנו לבלתי מוגבל כמעט.

לצורך הסעות אנו משתמשים אך ורק בכלי רכב חדישים ומצוידים היטב: כסאות נוחים ומפנקים, מערכת מיזוג אוויר, מערכת כריזה איכותית אשר מאפשרת הדרכה נוחה וברורה- כל אלה הופכים את הנסיעה ברכבי הסעות שלנו לחוויה כייפית.

קבוצת יונייטד טורס

כלי הרכב של קבוצת יונייטד טורס בע"מ מתוחזקים באופן שוטף במוסך שלנו. המוסך, הנמצא בבעלותנו הבלעדית, מנוהל על ידי מכונאי מוסמך וקצין בטחון רכב. אלה מקפידים על בדיקות בטיחות תקופתיות, ועל אחזקתם של כלי הרכב שלנו במצב תקין ומוכן לנסיעה תמיד.

יחד עם זאת, עלולות לקרות תקלות בלתי צפויות. למקרים אלה פועל בקבוצת יונייטד טורס בע"מ צוות חילוץ מנוסה, העובד מסביב לשעון. הוא מוזנק לכל אזור ברחבי הארץ במקרה הצורך, ויגיש עזרה במהירות האפשרית וביעילות.

שרותי הסעות יונייטד טורס- אין מקום שהוא רחוק מדי.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: