אוטובוסים לים המלח

אוטובוסים לים המלח הפכו לאמצעי תחבורה נפוץ וזול להגעה לאזור כבר בשנות ה-60. החל משנת 1965 החלה חברת האוטובוסים אגד להפעיל קו סדיר מתל אביב לים המלח, שאיפשר נגישות קלה לאתר התיירותי הייחודי. בהמשך הצטרפו חברות נוספות כמו מטרופולין ודן, וכיום פועלים קווי אוטובוסים סדירים רבים בין כל הערים הגדולות לבין ים המלח.

בעשורים האחרונים, עם התפתחות התיירות, החלו לפעול גם חברות הסעות פרטיות המציעות שירותי אוטובוסים ישירים ומפנקים יותר. כמו כן ישנם הרבה אוטובוסים תיירותיים הכוללים גם הדרכה והסבר על האזור.

סוגי אוטובוסים לים המלח

קיימים מספר סוגי אוטובוסים של הסעות לים המלח:

אנו ביונייטד טורס מפעילים מגוון רחב של אוטובוסים, כדי להתאים לכל סוג נסיעה ותקציב. יש לנו אוטובוסים קטנים בני 15-20 מקומות ישיבה, אידיאליים להסעות קבוצות קטנות.

כמו כן, יש לנו גם אוטובוסים הסעות רגילים בני 40-50 מקומות, שמהווים את עמוד השדרה של צי הרכבים שלנו ומתאימים למגוון מטרות.

כמו כן ישנם האוטובוסים הגדולים שלנו בני 60-80 מקומות ישיבה, אידאליים להסעות מאורגנות של קבוצות גדולות. אוטובוסים אלו מצוידים במערכות שמע ומולטימדיה מתקדמות.

לבסוף, ישנם האוטובוסים היוקרתיים שלנו הכוללים מושבי עור מפנקים, רגליות ושירותים נרחבים – אידאליים להסעות VIP.

כל האוטובוסים שלנו ממוזגים וכוללים חגורות בטיחות בכל מושב. הם עוברים טיפולי תחזוקה קבועים במוסך שלנו כדי להבטיח את שלומם ובטיחותם של הנוסעים. נהגינו מיומנים ומקצועיים ועוברים הכשרה וריענון תקופתי.

יתרונות שימוש בחברת הסעות אוטובוסים לים המלח

ראשית, אנו מפעילים צי אוטובוסים מודרני ומתקדם, הכולל אוטובוסים חדישים מדגמים שונים – החל מאוטובוסים קטנים ועד אוטובוסים גדולים ומפוארים לנסיעות VIP. כל האוטובוסים ממוזגים ומאובזרים ברמה הגבוהה ביותר.

שנית, יש לנו נהגים מקצועיים ומיומנים שעוברים הכשרה והדרכה קפדניות. בטיחות הנוסעים היא העדיפות העליונה שלנו. הנהגים שלנו מכירים היטב את הדרך לים המלח ונקודות העצירה הפופולריות השונות.

בנוסף, אנו מציעים ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים והנחות מיוחדות למשפחות, קבוצות ונוסעים תדירים. יש לנו גם מבצעים עונתיים והטבות שכדאי לנצל.

כמו כן, יש לנו מחלקת שירות לקוחות מסורה הזמינה 24/7 למענה על כל שאלה או בעיה. אנו שמים דגש על שירות אדיב ויעיל.

ולבסוף, אנו חברה ותיקה ואמינה עם ניסיון רב בתחום. אנו פועלים משנת 1964 ויש לנו לקוחות מרוצים רבים החוזרים אלינו שוב ושוב.

אם אתם מחפשים הסעה איכותית, בטוחה ואמינה של אוטובוסים לים המלח – אנחנו הכתובת.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר לנסיעה הקרובה שלכם.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: