הסעות לחברות

הסעות לחברות בדרך המקצועית והטובה ביותר!

כמעט כל חברה תזדקק מדי פעם להסעה לאירועים, לכנסים או לטיולים לעובדיה. הסעות לחברות הוא אחד התחומים בו עוסקת חקבוצת יונייטד טורס במשך שנים רבות.

אנו מבצעים הסעות לחברות גדולות כמו: בזק, תעשיה אווירית, קוקה קולה ועוד. הסעות לחברות אלה, המעסיקות אלפי עובדים, דורשות צי אוטובוסים גדול, מתוחזק היטב ומצויד במיטב הציוד. עצם ביצוע הסעות לחברות אלה מעיד יותר מהכל על היותה של קבוצת יונייטד טורס חברה אמינה ורצינית.

אנו מבצעים הסעות לחברות הן על בסיס קבוע והן כהסעות חד פעמיות- לאירועים, לכנסים, לטיולים וכדומה. כחברה בעלת מוניטין רב בתחום ההסעות, חשוב לנו לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר. לכן, כאשר אנו מספקים שירות הסעות לחברות  על בסיס קבוע- הסעות לעבודה וממנה- אנו נדאג לנהג קבוע לכל הסעה, למסלול נוח לאיסוף ולפיזור, ללוח זמנים מדויק אשר יביא את העובדים לעבודתם בשיא היעילות ובזמן, ויחזיר אותם לביתם ללא תקלות ובמהירות האפשרית.

האוטובוסים שלנו יהיו תמיד ממוזגים היטב ונוחים, מה שיביא את עובדי החברה ליום עבודתם שלווים, נינוחים ובמצב רוח טוב.

עם ביצוע הסעות לחברות על בסיס חד פעמי- הסעות לאירועים, כנסים, הופעות או טיולים- תדאג קבוצת יונייטד טורס לחוויה מפנקת, נעימה ושלוה למוסעים על ידה. נסיעה באוטובוסים נוחים, ממוזגים, מצוידים היטב ומוסעים על ידי נהגים אדיבים ומקצועיים תהווה פתיחה טובה לאירוע או לכנס, וכייף אמיתי בטיול.

קבוצת יונייטד טורס

חברת קבוצת יונייטד טורס, אחת החברות הגדולות ובעלות המוניטין הרבים ביותר בשוק ההסעות, מתאימה ביותר לביצוע הסעות לחברות גדולות כקטנות, ותוכל להבטיח לך הסעות מקצועיות, בטוחות ומהנות.

הסעות לחברות יונייטד טורס – כי אין מקום שהוא רחוק מדי.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: