הסעות נכים שפלה

כיצד מזהים חברת הסעות נכים שפלה איכותית

ייעודה של חברת הסעות נכים שפלה, היא להסיע ליעדים שונים נכים שאינם יכולים להשתמש בתחבורה הציבורית. חברת הסעות נכים איכותית צריכה לעמוד בדרישות מיוחד מטעם משרד התחבורה כדי לקבל אישור להסעות נכים. הדרישות שלמשרד התחבורה מחייבות היערכות מיוחדת של חברת הסעות נכים שפלה כדי לענות על צרכיהם המיוחדים של נוסעיה.

למי נועדות הסעות נכים שפלה

הסעות נכים שפלההתחבורה הציבורית בישראל אינה ערוכה לשרת ציבור הנכים בישראל, בגלל מספר סיבות.

האוטובוסים לנכים בעלי מגבלות פיזיות שונות כמו, ליקויי שמיעה, עיוורים ועוד.

בשל סיבות אלה ואחרות, בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות גידול בחברות הסעות נכים שמוקמות כדי להעניק מענה תואם לצרכים של ציבור גדול של נכים בארץ.

חברות הסעות נכים שפלה איכותית, המעסיקות נהגים מקצועיים, מנוסים ואדיבים, מהווה היום מענה הולם ומתאים ביותר לצרכיה של אוכלוסיה שאינה יכולה לראות בתחבורה ציבורי אמצעי תעבורה זמין ונוח.

מהם ההבדלים בין חברת הסעות נכים שפלה לבין הסעות רגילות

חברות הסעות נכים שפלה, כמו כל חברות הסעות אחרות, מחויבות על פי חוק לעמוד בתקני בטיחות. חברות ההסעות צריכות לעבור בדיקות תקופתיות ע"י מפקחים של משרד התחבורה. בכל כלי הרכב חובה שיהיו מותקנות חגורות בטיחות, על בעלי החברה להקפיד על תקינות הצמיגים,מערכת הבלמים, הפנסים וכדומה.

חלה חובה על נהגי חברות ההסעה להחזיק ברישיונות תקפים. בנוסף, לכל רכב הסעות חייב להיות היתר הסעות (למשל, היתר להסעת ילדים) ועוד.

כשמדובר בחברת הסעות של נכים, ההקפדה על תקנות הבטיחות גבוהה וחשובה שבעתיים. כלי רכב של הסעות נכים, חייבים להיות מצוידים במעלון, שתפקידו לאפשר העלאת כיסא גלגלים.

קבוצת יונייטד טורס

בכלי הרכב צריכות להיות חגורות בטיחות שתפקידן למנוע את תזוזת כיסא הגלגלים בזמן הנסיעה ומעקה בטיחות שבו יכול הנכה להיאחז בזמן הנסיעה ועוד.

חברת ההסעות של יונייטד טורס היא חברת הסעות בעלת ניסיון וותק רב, גם בתור חברת הסעות נכים שפלה. הנהגים וכלי הרכב של החברה, עברו בדיקות קפדניות ועומדים בכל הדרישות של משרד התחבורה.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: