חברת הסעות לאירועים

אירועים יכולים להיות בעלי אופי משפחתי, חברתי או כאלה שקשורים למקומות העבודה. כאשר מתקרב אירוע משפחתי הדורש הסעה, מדובר באירוע חד פעמי, אך כאשר מדובר בקבוצות מאורגנות או במקומות עבודה היוצאים לאירועים שונים באופן מאורגן, יש צורך בהסדר קבוע בתדירויות שונות שמצריך הסכמה מראש על תנאים הקשורים בהסעות הנ"ל. כל חברת הסעות לאירועים שמכבדת את עצמה תוכל להתחייב לקהל לקוחותיה ולסכם איתם תנאים ברורים ומדויקים על מנת לתאם ציפיות ולמנוע אי הבנות. חברת ההסעות של יונייטד טורס הוותיקה והמוכרת תאפשר לכם לסכם אתה מראש את כל התנאים ואף תעמוד בכולם בכבוד.

תנאי התקשרות חשובים עם חברת הסעות לאירועים

שביעות רצונו של הלקוח עומדת בראש מעיינינו ולכן נשמח לסכם אתו מראש את התנאים הרצויים לו, על מנת שנדע למה הוא זקוק. אנו ממליצים לחתום על הסכם כזה המבהיר היטב מהם התנאים המדוברים. אז על מה חשוב לסכם מראש?

–    מספר הנוסעים בהסעות.

–    מספר וסוג כלי הרכב הדרושים בהתאם למספר הנוסעים.

–    מסלול איסוף ופיזור מדויק, כולל כתובות תחנות האיסוף.

–    שעות איסוף מדויקות וברורות.

–    כלי רכב תקין ונקי, רצוי – עם חגורות בטיחות בכל המושבים.

–    כלי רכב ממוזג היטב, שהמזגן שלו תקין.

–    אם יש צורך- מערכת כריזה, טלוויזיה ודי וי די- חשוב לציין בחוזה.

–  לציין  אם נחוצים לכם אוטובוסים או מיניבוסים עם תא מטען גדול.

קבוצת יונייטד טורס היא חברת הסעות בעלת מוניטין בלתי מעורערים. אנו מעוניינים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר לשביעות רצונם. לכן חשוב שצרכי הלקוח יובהרו בפירוט, ואנו- חברת הסעות רצינית- נדאג לספק אותם במלואם.

מתי נזמין חברת הסעה לאירועים?

הסעות לאירועים נדרשות במצבים שונים. כאשר מדובר באירוע משפחתי, יש לקחת בחשבון את האורחים המבוגרים שכבר אינם נוהגים, את אלה שאין ברשותם כלי רכב ואפילו את מי שמעדיפים לשתות אלכוהול בכיף באירוע ללא ההתחייבות של נהיגה בחזרה מהאירוע. כאשר הלקוחות הם קבוצות מאורגנות או מקומות עבודה, הרי שמדובר בטיולים, נסיעה לנופש משותף, כנסים ועוד. בכל מקרה, אנו כאן לשירותכם לכל צורך, זמינים עבורכם 24/7 וניתן לפנות אלינו דרך האתר או בשיחה טלפונית. אנו ערוכים לבצע הסעות לאירועים בכל מקום, בכל שעה ובכל מרחק. נשמח לראותכם בין לקוחותינו.

בין לקוחותינו:

בואו להיות חלק מהטובים ביותר

והצטרפו למשפחת יונייטד טורס!

אנו מחפשים נהגים/ות
בעלי/ות רישיון נהיגה לאוטובוס / מונית / אצ"ז (אוטובוס ציבורי זעיר),
לעבודה מגוונת בכלל סניפי החברה.

רישיון נהיגה D1/D2/D3/D – חובה!

לפרטים ויצירת קשר:

לייעוץ והזמנות חייגו 072-3380735 או השאירו פרטים:
לייעוץ והזמנות חייגו
072-3380735
או השאירו פרטים:

מאמרים נוספים: